HİZMETLERİMİZ

DS V-LİNE Collagen İp Protokolü

DS V-LİNE Collagen İp Protokolü

Detaya Git

MAKYAJ

İçerik Bilgisi Hazırlanmaktadır.

Detaya Git

LAZER EPİLASYON

Epilasyon, kısa tüylerde ağda yönteminden daha verimlidir. Hem epilasyon hem de ağdalama tüyleri kökten alsa da, ağdalama tüyleri cilde yapıştırır ve kaldırılmalarını, alınmalarını daha da zorlaştırır. Braun Silk-epil cımbız teknolojisi, bir kum tanesi (0,5 mm) kadar kısa olan tüyleri bile alır. Aradaki günleri dert etmeyin, bir daha zahmet çekmeyin.

Detaya Git

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Fazla kilolara ve selülit görüntüsüne son!! Kavitasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik seans paketlerimiz siz değerli müşterilerimiz için hizmete açılmıştır.

Detaya Git

CİLT BAKIMI

Özel eğitimli uzman kadromuz, size özel işlemler ile tüm rahatsızlıklarınızdan kurtulmanız için size gerekli işlemleri uygulayarak, cilt bakımı ve rahatlama sağlamaktadır.

Detaya Git

SAÇ SİMÜLASYONU ( AMELİYATSIZ SAÇ EKİMİ )

Son yılllarda insanlığın en büyük hastalıklarının tetikleyicisi olan stres, insanları fiziksel ve ruhsal manada deformasyona uğratır.

Detaya Git

DÖVME SİLME İŞLEMİ ( TATTOO REMOVAL )

En son teknoloji olan lazer cihazının en önemli özelliği diğer bir yöntem olan Q-switched lazerlerle yapılan dövme silme seanslarını 10-15 seanstan 3-4 seansa indirebilmesidir.

Detaya Git

MİCROBLADİNG ( 3D KAŞ UYGULAMASI )

Japon tekniği ile yapılan kaş çizme metodudur. Tek kullanımlık iğnelerle doğal kaş kılına özdeş kıllar çizerek derinin altına boya enjekte edilir.Sonuç son derece doğal ve kendi kaş kılından ayırt edilemez. Boyalar tamamen doğal bitki köklerinde ki pigmentten üretilmektedir. Kimyasal madde içermez, lisanslıdır.

Detaya Git

SOLARYUM ( BARTIN'DA İLK )

Solaryum makineleri , güneş ışığının insanlar üzerindeki , sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmişlerdir.

Detaya Git

MANİKÜR PEDİKÜR

Manikür, elleri ve tırnakları güzelleştirmek için yapılan bakım temizlik ve bakım işlemidir. Manikür işlemi; temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin alınması ve oje sürülmesi aşamalarından oluşmaktadır.

Detaya Git

İPEK KİRPİK

Rimel benim için çözüm değil, her gün de takma kirpikle uğraşmak istemiyorum diyorsanız, ipek kirpik uygulaması tam da size göre.

Detaya Git

BAYANLARA ÖZEL MASAJ

Siz sevgili masaj severlere masaj hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duymaktayız.

Detaya Git

KUAFÖR

Kuaför salonumuz açılmıştır.

Detaya Git

KALICI FONDÖTEN

Cilt Pigmenti Düzenleyen Mezoterapi'de denebilir. Kalıcı makyaj, etkili pürüzsüz bir cilt mezoterapisidir.

Detaya Git

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik Lifting ile daha kıvrık ve daha belirgin kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Detaya Git

YORUMLAR

YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...