SAÇ SİMÜLASYONU ( AMELİYATSIZ SAÇ EKİMİ )

Son yılllarda insanlığın en büyük hastalıklarının tetikleyicisi olan stres, insanları fiziksel ve ruhsal manada deformasyona uğratır.

Vücudumuzda stresten en çok etkilenen bölgelerimizden biri de saç derisidir. Saç derisinde stresten dolayı yoğun olarak saç teli kaybı meydana gelebilir. Bunun sürekli bir hale dönüşmesiyle kellik kaçınılmaz bir son olur.

Kellik basit gibi gözükse de erkeklerin makyajı olan saçın dökülmesiyle ruhsal açıdan sıkıntlara neden olur.

Sosyal çevrede özgüven kırılması gibi problemler ortaya çıkar. Kişi fotoğraf çektirmekten kaçınır hale bile gelebilir.

Aranılan çözümlerin de yıpratıcı olmaması esastır çünkü uygulanan tüm doğal ve kimyasal uygulamalar sadece uygulama süresi zarfında çözüm sunar. Bu uygulamalar bırakıldığı an saç derisi kendini eski haline dönüştürür. Bu durum kişiyi ümitsizliğe sevkedebilir.

Ancak son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber kelliğe de çözümler aranmıştır. Cerrahi bir işlem gerektiren saç ekimi uygulamasının yanısıra cerrahi bir işlem gerektirmeyen, çok etkili ve doğal sonuçlar ortaya koyan saç simülasyonu işlemi Avrupa’da ve Amerika’da son yılların en çok kullanılan kellik kapatma yöntemidir.

Ortalama 3 saat gibi kısa bir süre zarfında kelliğe kalıcı bir çözüm olarak birçok kişi tarafından rağbet görür. Kişi ağrısız, acısız, kanamasız geçen ortalama 3 saat sonunda daha gür bir saç görünümüne kavuşabilir. Bu işlem saç ekimine göre daha cüzi ve daha pratiktir.
Bir günde sonuç veren bu kellik kapatma yöntemini denemeden asla umutsuzluğa kapılmayın. Unutmayın ki erkek veya kadın saç problemi yaşayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.
 


YORUMLAR

YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...